Rezerwacje +48 84 664 48 17
ATRAKCJE NIEPOWTARZALNY KLIMAT
MIEJSCE PEŁNE POMYSŁÓW
czytaj więcej
OKOLICA SERCE ROZTOCZA
OBSZAR NATURA 2000
czytaj więcej

Spotkania biznesowe

Jeżeli szukają Państwo miejsca, które będzie odpowiednie na biznesowe spotkania - Carska Strażnica jest do Państwa dyspozycji.
Polecamy biznesowe wieczorki przy kominku, w kameralnej atmosferze.

W naszej restauracji organizujemy spotkania biznesowe "przy kominku". Kameralna atmosfera, urocze wnętrze, spokój i cisza. Wszystko to sprzyja udanym rozmowom i pozwala osiągać zamierzone cele.

Z przyjemnością pomożemy w obsłudze zarówno małego, kameralnego spotkania biznesowego, jak i większej konferencji lub innych biznesowych konwentów. Dysponujemy salą restauracyjną, która bez problemu pomieści do 100 osób. Zaoferujemy także catering i obsługę gości. Dla zainsteresowanych uczestników spotkań biznesowych oferujemy także nocleg w Strażnicy.

Zachęcamy do kontaktu. Uzgodnimy wszystkie szczegóły i zadbamy o to, aby spotkanie przebiegło bez zakłóceń i skończyło się po myśli organizatora.

Prócz komfortowej, klimatyzowanej sali restauracyjnej oraz doświadczonej obsługi, Carska Strażnica to także pyszne jedzenie, które jest nieodłącznym dodatkiem spotkań biznesowych. Dopasujemy menu do Państwa potrzeb i sprawimy, że ani Państwo, ani Państwa kontrahenci nie zapomną pysznej gościny, jaką przygotujemy. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polsko-galicyjskiej. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

POLECAMY TAKŻE: