Rezerwacje +48 84 664 48 17
ATRAKCJE NIEPOWTARZALNY KLIMAT
MIEJSCE PEŁNE POMYSŁÓW
czytaj więcej
OKOLICA SERCE ROZTOCZA
OBSZAR NATURA 2000
czytaj więcej

Menu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji. W naszym menu znajdziecie Państwo bogaty przekrój dań kuchni regionalnej, przekąski, smakowite sałatki, szeroki wybór przepysznych zup, oraz wiele dań obiadowych. Na obiad proponujemy dania mięsne, dania z ryb, potrawy regionalne.

czytaj więcej

Imprezy okolicznościowe

Zapewniamy Państwu kompleksową organizację imprez okolicznościowych różnego typu. Wesela, komunie http://carskastraznica.pl/Oferta_Komunijna,a,36.html, imieniny, jubileusze, spotkania rodzinne i wiele więcej. Proponujemy bogate menu, sprawną organizację, wykwalifikowaną obsługę, oraz przestronną, klimatyzowaną Salę, która pomieści do 100 gości.

czytaj więcej

Spotkania biznesowe

Jeżeli szukają Państwo miejsca, które będzie odpowiednie na biznesowe spotkania - Carska Strażnica jest do Państwa dyspozycji.
Polecamy biznesowe wieczorki przy kominku, w kameralnej atmosferze.

czytaj więcej

Catering

Zapewniamy catering na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, przyjęcia, wesela, spotkania rodzinne i wiele więcej. Carska Strażnica to nie tylko noclegi, czy klub muzyczny - to także profesjonalna kuchnia, którą mogą Państwo posmakować odwiedzając salę restauracyjną i smakując naszych specjałów.

czytaj więcej