Rezerwacje +48 84 664 48 17
ATRAKCJE NIEPOWTARZALNY KLIMAT
MIEJSCE PEŁNE POMYSŁÓW
czytaj więcej
OKOLICA SERCE ROZTOCZA
OBSZAR NATURA 2000
czytaj więcej

Konferencje

Szukają Państwo miejsca na zorganizowanie konferencji? Zależy Państwu na profesjonalnej organizacji wydarzenia, w spokojnej, urokliwej okolicy? Carska Strażnica jest do Państwa dyspozycji.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy możliwość organizacji konferencji i spotkań biznesowych w Carskiej Strażnicy. Komfortowe warunki, spokojna okolica, która sprzyja skupieniu i profesjonalna obsługa. Członkom konferencji zapewnimy nie tylko profesjonalne, wygodne warunki, ale także nocleg (na wypadek dłuższych, kilkudniowych konferencji) i kompleksowe wyżywienie, wraz z poczęstunkiem w przerwach między naradami. Zajmiemy się zapleczem technicznym, aby ułatwić Państwu organizację konferencji firmowej w spokojnym, przygotowanym do tego celu miejscu.

Dysponujemy salą, która pomieści do 100 osób. Sala jest przestronna, posiada odpowiednie wyposażenie,, oraz multimedialny osprzęt, który ułatwi prowadzenie konferencji. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy swoją ofertę.

POLECAMY TAKŻE: