Rezerwacje +48 84 664 48 17
ATRAKCJE NIEPOWTARZALNY KLIMAT
MIEJSCE PEŁNE POMYSŁÓW
czytaj więcej
OKOLICA SERCE ROZTOCZA
OBSZAR NATURA 2000
czytaj więcej

Catering

Zapewniamy catering na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, przyjęcia, wesela, spotkania rodzinne i wiele więcej. Carska Strażnica to nie tylko noclegi, czy klub muzyczny - to także profesjonalna kuchnia, którą mogą Państwo posmakować odwiedzając salę restauracyjną i smakując naszych specjałów.

Catering przygotowujemy na specjalne życzenie Klientów. Menu zawsze indywidualnie dostosowujemy do potrzeb naszych Gości. Przygotujemy poczęstunek i bar kawowy, dla gości konferencji i spotkań biznesowych. Nie boimy się wyzwań - w naszej restauracji komfortowo obsłużymy ponad 100 osób. Gwarantujemy, że każdy wyjdzie stąd najedzony i kulinarnie spełniony. Mamy doświadczony personel i kucharzy, którzy przygotowują potrawy z pasją. Specjalizujemy się w kuchni polsko-galicyjskiej. Zapraszamy do przejrzenia menu i skorzystania z oferty.

Naszych specjałów mogą Państwo spróbować odwiedzając restaurację. Potrawy możemy przygotować także na specjalne zamówienie - okrasimy kulinarnie każdą imprezę okolicznościową, czy spotkanie biznesowe. Zadbamy o podniebienia uczestników szkoleń lub konferencji. Smacznie i tanio! Jeżeli takie są Państwa warunki - mamy nadzieję, że Carska Strażnica spełni je wszystkie.

POLECAMY TAKŻE: